Kraina serów to sieć oferująca ok. 200 gatunków sera z różnych stron Europy, m.in. z Holandii, Włoch, Szwajcarii i Francji, ale także z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Niemiec i Austrii. Nasze produkty są naturalne i oryginalne, pozyskiwane z rodzinnych, tradycyjnych farm.

Dla nas liczy się jakość – dlatego osobiście wybieramy i importujemy każdy rodzaj sera, dbając jednocześnie o różnorodność i tradycję.

 

To nie luksusowy butique, ani sklep spożywczy. Nasze lokale utrzymywane są niezmiennie w ciepłym, rodzinnym klimacie tradycyjnego sklepu serowarskiego, z jakich słynie Holandia. U nas każdy ma możliwość skosztowania dowolnego produktu, aby móc oderwać się od rzeczywistości i zaczerpnąć atmosfery prosto z kraju wiatraków.

Naszą misją jest rozprzestrzenianie kultury sera w Polsce. Dlatego, oprócz poczęstunku, oferujemy wachlarz anegdot, ciekawostek i pożytecznych informacji, związanych z techniką i tradycją serowarską na całym świecie. Bez przerwy uczymy się nowych rzeczy, szlifujemy swoje umiejętności i rozwijamy pasję. Eksperymentujemy ze smakiem, degustujemy i wciąż na nowo odkrywamy właściwości naszych produktów, dzięki czemu możemy służyć radą, pomocą i pomysłem.